Barnas første engelskbok

99,00 Kroner

Klarna
Varenummer: SMÅ117B39028
Lagerstatus: På lager
stk.

Innbundet
Boken er lest, men helt fin
Denne utgaven har en flekk på baksiden
Språk: Norsk
Vekt: 0,788
Sider: 34
Illustrert: Ja
Denne utgaven er trykket i: 2019

Vår registrering
Oppdatert:
19.03.2025
Internkode: AKS70

En koselig ordbildebok for de minste Med tusen engelske ord kan man komme ganske langt her i verden! Denne boken gir et flott grunnlag for å begynne å snakke engelsk. Her er gjenkjennelige ting og situasjoner hjemme, på skolen, i butikken eller på lekeplassen. Til hvert ord er det en liten tegning, slik at barnet blir kjent med det nye språket på en naturlig måte..

Det er både morsomt og enkelt å lære nye ord ved å peke på en tegning og la den voksne lese ordet høyt første gang, og kanskje deretter prøve selv. Hvis man skulle være i tvil om en betydning, er det bare å slå opp bak i boka der det er en komplett liste med alle de engelske ordene oversatt til norsk..

Og skulle man lure på om hvordan ordet blir uttalt, ja, da kan man besøke usborne.com/quicklinks og høre alle ordene bli opplest

Produktets tagger

Billigere bøker og porto!

Mine tagger