Victoria Węthing - Investeringsreisen

149,00 Kroner

Veil. salgspris 299,00 Kroner

Klarna
Varenummer: SOU126B35039
Lagerstatus: På lager
stk.

Søk på forfatter
Heftet
Fremstår som ulest
Språk: Norsk
Vekt: 0,446
Sider: 183
Trykket i: xx
Illustrert: Nei

Vår registrering
Oppdatert: 12.12.2024
Internkode: HAA

Har du sett filmen om Bridget Jones der hun setter utfor en skibakke i Alpene - uten en gang å kunne ploge seg ned bakken? Som etter en hasardiøs ferd, dundrer rett inn på et apotek med skiene på bena og forsøker å forklare hva hun skal ha - på et språk hun ikke skjønner? Slik følte hun seg da hun startet med denne boken, forfatteren, juristen og litteraturviteren Victoria Wæthing, som i utgangspunktet ikke kunne noe som helst om investering. Men hun ville lære, og foreslo for sin sjef i SHE Community, Heidi Aven, å skrive en bok.
Nå kan vi følge henne på hennes reise fra null kunnskap til basiskunnskap i investeringsfaget.
Victoria Wæthing er kommunikasjonsansvarlig i SHE Community og redaktør for den redaksjonelle plattformen SHE Insight og vert for SHE Community's podcast.
Hun har tidligere skrevet boken «Blåstrømper - vi er de nye feministene» sammen med Karen Thue, utgitt på Kagge forlag. Wæthing har en mastergrad i rettsvitenskap, og en mastergrad i litteraturvitenskap fra UiO. Hun har studert ved Sciences PO i Strasbourg og har en ettårig mastergrad fra IAE i Aix-en-Provence, og har i en periode bodd i Venezia i Italia.

Produktets tagger

Billigere bøker og porto!

Mine tagger