Nylig ankommet!

Ville Liljer - Sylvelin Vatle - Bruktbok - Innbundet

129,00 Kroner

Varenummer: A2362B57937
Lagerstatus: På lager i Norge
stk.

Søk på forfatter
Innbundet
Brukt bok. Tilstand: Fin
Smussomslag er fint
Språk: Norsk
Vekt: 0,346
Sider: 215
Trykket i: 2000
Illustrert: Nei
ISBN: 8202188695
Oppdatert: 04.11.2026
Internkode: ØJO74
Velg en bok fra Boklibris – bra for miljøet, billig for deg

En intens, gåtefull og psykologisk thriller som kryper under huden på deg!

Rebekka Still er en ung kvinne som kjemper en hard kamp mot bulimi. I terapitimene hos den tjue år eldre psykologen Robin Abrahamsen tennes en forbudt gnist, og når Rebekka en dag kysser ham, innser Robin at grensene er overskredet. De avslutter det profesjonelle klientforholdet, kaster seg ut i kjærligheten og flytter sammen til en avsidesliggende, isolert øy der Robin bodde i studietiden.

Men idyllen slår raskt sprekker. Øya skjuler mørke, urovekkende hemmeligheter. Frykten eskalerer for alvor når en merkelig skikkelse fra Rebekkas barndom – en mann hun kjenner som Isak – dukker opp på øya. Er han et levende mareritt, eller er det Rebekkas egne sanser som spiller henne et puss? Har hun synske evner, eller er hun i ferd med å miste grepet om virkeligheten? Sakte, men sikkert begynner en dypt rystende fortid å avdekke seg på de mest uventede og skremmende måter.

Dette er en hypnotisk og nervepirrende roman for alle som elsker psykologiske mysterier, tette atmosfærer og uforutsigbare vendinger der ingenting er slik det ser ut som!