Tilbud!

Bare et lite sammenbrudd - Ebba Haslund - Bruktbok - Innbundet

79,00 Kroner 99,00 Kroner

Varenummer: N4230B57033
Lagerstatus: På lager i Norge
stk.

Søk på forfatter
Innbundet
Brukt bok. Litt slitasje.
Språk: Norsk
Vekt: 0,334
Sider: 170
Trykket i: 1979
Illustrert: Nei
ISBN: 8252505589
Oppdatert: 29.09.2026
Internkode: HAA74
Velg en bok fra Boklibris – bra for miljøet, billig for deg

Bare et lite sammenbrudd er Ebba Haslunds suksessroman fra 1975. En roman som belyser voksne kvinners liv og deres verdier.

Lillemor Berge har gjort alt - og det er ikke lite - for at ektemannens 50-årsdag skal bli så vellykket som mulig, og den ble en strålende fest. Nå nærmer tiden seg for hennes egen 50-årsdag, og forventningene er rimelig høye: at hennes dag blir feiret på samme måte.
Det skjer ikke. Selskap blir det, men bare en skygge av de forrige festlighetene. Samtidig inntreffer ubehagelige begivenheter omkring Lillemor, og følelsene er på et nullpunkt. Ved desserten går det galt.
Voksne kvinners liv og deres verdier blir belyst og anerkjent på en måte som fikk gunstige virkninger helt siden utgivelsen i kvinneåret 1975 og frem til i dag.

Produktets tagger

Billige bøker

Mine tagger

Andre kunder har også kjøpt

Romaner

Kategori-oversikt. KLIKK HER

Gratis porto på ordre over 500,-